Logo

Audictus Leader - debiut interesujących słuchawek bezprzewodowych

Audictus pokazał swoje najnowsze słuchawki Leader, które zdaniem producenta posiadają wszystkie najważniejsze cechy bezprzewodowego sprzętu najwyższej klasy. Urządzenie ma się cechować bardzo dużą swobodą użytkowania.

Mimo iż słuchawki są głównie bezprzewodowe, to w zestawie znajdziemy przewody z końcówkami 3,5 mm i 6,3 mm. W ten sposób urządzenie może pracować ze sprzętem nie obsługującym łączności bezprzewodowej. Za podstawową formę łączności odpowiada moduł Bluetooth. Dodatkowe przewody pozwolą też na cieszenie się muzyką po wyczerpaniu baterii. Według zapewnień producenta pełne akumulatory wystarczą na około 20 godzin pracy.

Audictus Leader zostały wyposażone w wygodne przyciski umieszczone na muszli oraz mikrofon dający możliwość prowadzenia rozmów. Składana konstrukcja gwarantuje wygodny transport. Najnowsze słuchawki pracują w pasmie przenoszenia 20 - 20 000 Hz i mogą się pochwalić dynamiką 110 dB oraz impedancją 32 omy. Audictus Leader prezentują się dość interesująco i można je nabyć już za 299 zł.

2020-01-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Audictus Leader - debiut interesujących słuchawek bezprzewodowych