Logo
Garmin Tactix Delta

Garmin Tactix Delta - perfekcyjny zegarek dla facetów

Garmin poszerza swoją ofertę o nowego smartwatcha Tactix Delta. Sprzęt jest dedykowany facetom szukającym wytrzymałego zegarka monitorującego aktywność sportową.

Garmin Tactix Delta Garmin Tactix Delta

Garmin Tactix Delta korzysta z 1,4-calowego ekranu pokrytego szafirową soczewką odporną na zadrapania. Producent informuje, że nowy zegarek spełnia normę wytrzymałości MIL-STD-810 oraz cechuje się wodoszczelnością do 10 ATM. Warto odnotować, że z ekranu można korzystać w rękawiczkach oraz noktowizorze.

Zegarek daje możliwość szczegółowego określania pozycji przez GPS i oferuje nawigację, a także dostęp do odczytów wysokościomierza, barometru czy kompasu. Producent zadbał o funkcjonalność pozwalającą na określenie punktów otwarcia spadochronu podczas skoków z wysokości. Garmin Tactix Delta oferuje oczywiście wszystkie popularne funkcje monitorów aktywności sportowych. Użytkownik otrzymuje zaawansowanego trenera osobistego na nadgarstek. Gadżet posiada także komplet czujników monitorujących stan organizmu.
Garmin Tactix Delta Garmin Tactix Delta
Integracja ze smartfonem pozwala na korzystanie z funkcji charakterystycznych dla smartwatchy. W trybie oszczędzania energii Garmin Tactix Delta może działać na jednym ładowaniu przez 80 dni, zaś w trybie smartwatcha czas spadnie do 21 dni. Nowy zegarek robi wrażenie. Podobnie jest z ceną wynoszącą 900 euro.
Garmin Tactix Delta Garmin Tactix Delta

2020-01-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Garmin Tactix Delta - perfekcyjny zegarek dla facetów