Logo
GoPro Hero 8

GoPro Hero 8 - najnowsza kamera sportowa w wersji Black

Na rynku kamer sportowych co chwilę pojawiają się nowości, dlatego lider rynku musi rozwijać swoje produkty. Miłośnicy filmowania sportowych wyczynów ucieszą się z premiery GoPro Hero 8.

GoPro Hero 8 GoPro Hero 8

GoPro Hero 8 póki co została pokazana w wersji Black. Wizualnie kamera nie zmieniła się zbytnio względem poprzednika, ale dzięki nowemu oprogramowaniu udało się znacząco zwiększyć wydajność pracy podzespołów. Inżynierowie między innymi zwiększyli przepływowość do 100 Mbps w rozdzielczościach 4K i 2,7K.

Obudowa GoPro Hero 8 Black choć wizualnie przypomina tę z poprzednika to jest lżejsza o 14% od Hero 7 i oferuje nieco mniejsze ramki. Według producenta cała konstrukcja jest wytrzymalsza na uderzenia oraz zachowa wodoszczelność do głębokości 10 metrów. Ciekawym rozwiązaniem jest wbudowany, wysuwany uchwyt do mocowania kamery.
GoPro Hero 8 GoPro Hero 8
Urządzenie może się pochwalić stabilizacją HyperSmooth 2.0, więc gimbal nie będzie niezbędny do tworzenia dobrych ujęć. Użytkownicy skorzystają z zoomu z czterema ustawieniami zmieniającymi kąty widzenia obiektywu. Funkcja LiveBurst pozwala na filmowanie 1,5 s nagrań przed i po naciśnięciu migawki co pozwoli wybrać doskonałe ujęcia. GoPro Hero 8 będzie korzystać z zupełnie nowych akcesoriów takich, jak moduł z odchylonym ekranem, dodatkowe oświetlenie LED czy ramkę z mikrofonem i dodatkowymi złączami.
GoPro Hero 8 GoPro Hero 8
GoPro Hero 8 Black została wyceniona na naszym rynku na kwotę 1899 zł. Za mody z ekranem i mikrofonem trzeba zapłącić po 349 zł, zaś za dodatkową lampę zapłacimy 229 zł.

2019-10-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GoPro Hero 8 - najnowsza kamera sportowa w wersji Black