Logo
Optoma P1

Optoma P1 - premiera laserowego projektora z wbudowanym soundbarem

Optoma zaprezentowała najnowszy projektor P1 mający stanowić naprawdę solidny fundament pod budowę kina domowego. Producent postawił na krótkoogniskową konstrukcję wyświetlającą obraz w rozdzielczości 4K. A do tego może się ona pochwalić zintegrowanym soundbarem.

Optoma P1 Optoma P1

Optoma P1 miała swoją premierą na odbywających się właśnie targach CES 2019 w Las Vegas. Laserowy projektor wyświetla obraz o przekątnej 100 cali w rozdzielczości 4K z odległości zaledwie 25 cm. Wyświetlany obraz oferuje jasność 3000 ANSI lumenów, co zapewni doskonałą jakość obrazu w domowych warunkach.

Oczywiście zadbano o obsługę HDR10 oraz HLG. Te systemy wpłyną pozytywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Optoma P1 według zapewnień producenta cechuje się żywotnością źródła światła na poziomie około 20 000 godzin. Użytkownik będzie mógł sterować sprzętem za pomocą mobilnych aplikacji czy asystenta głosowego Google i Alexa.
Optoma P1 Optoma P1
Interesującym elementem jest zintegrowany soundbar zaprojektowany przez NuForce. Wykorzystuje on aluminiowe przetworniki pełnozakresowe. Rynkowy debiut ma mieć miejsce w drugim kwartale bieżącego roku. Za projektor zapłacimy około 3000 dolarów.
Optoma P1

2019-01-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Optoma P1 - premiera laserowego projektora z wbudowanym soundbarem