Logo
Royole FlexPai

Royole FlexPai - debiut komercyjnego smartfona z elastycznym ekranem

Czołowi producenci smartfonów od dłuższego czasu zapowiadają premierę smartfonów z giętkim ekranem. Jednak wszelkie zapowiedzi wyprzedziła firma Royole prezentując nowego smartfona FlexPai.

Royole FlexPai Royole FlexPai

Firma Royole postawiła na elastyczny 7,8-calowy ekran AMOLED pracujący w rozdzielczości 1920x1440 pikseli. Wyświetlacz w proporcjach 4:3 pozwala na korzystanie z urządzenia w formie tabletu bądź po złożeniu jako smartfon z ekranami z dwóch stron.

Za wydajność urządzenia odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon z serii 8, który ma współpracować z 6 bądź 8 GB RAMu. Klienci wybiorą modele z pamięcią o pojemności 128, 256 i 512 GB. Jak przystało na nowoczesnego smartfona musiała się pojawić podwójna kamera główna w tym wypadku z matrycami 16+20 Mpix. Zasilaniem zajmuje się bateria o pojemności 3800 mAh. Za obsługę całości odpowiada system Water OS oparty o Androida 9.0.
Royole FlexPai Royole FlexPai
Royole FlexPai to innowacyjny projekt, który swoją premierą uciera nosa tytanom rynku. W efekcie to nie Samsung, LG czy Huawei wyda na rynek pierwszego giętkiego smartfona. Prezentowane urządzenie trafi do klientów już w grudniu, a jego cenę wyznaczono na 1320 dolarów.
Royole FlexPai Royole FlexPai

2018-11-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Royole FlexPai - debiut komercyjnego smartfona z elastycznym ekranem