Logo
Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition

Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition - zapowiedź oryginalnej obudowy PC

Thermaltake uzupełni swoją ofertę o dość unikatową obudowę Core P90 Tempered Glass Edition. Konstrukcja posiada półotwartą budowę z dwoma panelami szklanymi. Obudowę można ustawić pionowo, poziomo oraz zawiesić na ścianie, co daje spore możliwości aranżacji.

Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition

Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition o obudowa o konstrukcji Midi-Tower i cechuje się wymiarami 470x470x615 mm oraz wagą 17,2 kg. W obudowie umieścimy płyty główne ATX, Micro ATX oraz mini-ITX. Zadbano o miejsce na osiem slotów kart rozszerzeń.

Producent zadbał o trzy zatoki 2,5 cala w klatce oraz dwie 3,5 cala za płytą główną. Chłodzenie procesora nie może przekroczyć wysokości  180 mm, a karta graficzna nie może przekraczać 320 mm długości. Użytkownik może zamontować cztery wiatraki, ale w zestawie nie umieszczono żadnego. Znalazło się oczywiście miejsce dla chłodzenia cieczą. W zewnętrznym panelu znalazły się dwa USB 3.0 i 2.0 oraz port mini jack. Póki co nie zdradzono ceny i daty premiery obudowy.
Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition

2017-12-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition - zapowiedź oryginalnej obudowy PC