Logo
Xiaomi

Xiaomi Mi 9 - pierwsze szczegóły topowego smartfona

Xiaomi przygotowuje się do premiery swojego nowego topowego smartfona. Pierwsze konkretne informacje na temat nowego modelu opublikował magazyn Gizmochina. Smartfon pojawił się też w bazie programu GeekBench. Premiera Mi 9 ma mieć miejsce już niebawem.

Xiaomi Xiaomi

Xiaomi Mi 9 ma wykorzystywać 6,4-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Smartfon będzie rywalizował z najlepszymi dzięki wysokiej wydajności zapewnianej przez procesor Qualcomm Snapdragon 855. Ten ma uzyskać pomoc od minimum 6 GB RAMu. Mówi się także o wersjach z większymi ilościami RAMu.

W urządzeniu ma się znaleźć pamięć o pojemności 128 GB. Zasilaniem zajmie się akumulator o pojemności 3500 mAh. Producent szykuje potrójny moduł fotograficzny z sensorami 48 Mpix + 12 Mpix + Timo of Flight. Z przodu ma się znaleźć kamera o rozdzielczość 24 Mpix. Specyfikacja obejmie także czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Nieoficjalnie mówi się, że Xiaomi Mi 9 zostanie zaprezentowany podczas targów MWC końcem lutego. Pojawiają się też doniesienia o późniejszym debiucie, ale obecność w benchmarku może im zaprzeczać.
Xiaomi Xiaomi Xiaomi Xiaomi

2019-01-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Xiaomi Mi 9 - pierwsze szczegóły topowego smartfona