Logo
Harman Kardon Esquire Mini 2

Harman Kardon Esquire Mini 2 - kieszonkowy głośnik w eleganckim wydaniu

Harman Kardon Esquire Mini 2 to bardzo interesujący głośnik Bluetooth. Nowy model nie tylko ma dostarczać rewelacyjny dźwięk, ale także posiada bardzo elegancki design i zmieści się bez problemu w kieszeni.

Harman Kardon Esquire Mini 2 Harman Kardon Esquire Mini 2

Głośnik legitymuje się grubością obudowy wynoszącą zaledwie 26 mm oraz wagą jedynie ćwierci kilograma. Producent zapewnia, że małe wymiary nie przeszkodziły w zastosowaniu podzespołów gwarantujących wysoką jakość dźwięku. Między innymi postawiono na przetwornik pełnozakresowy o średnicy 1,75 cala.

Harman Kardon Esquire Mini 2 ma moc 8 W RMS i pracuje w pasmie przenoszenia 130 - 20 000 Hz. Pełne naładowanie pozwala na pracę przez około 10 godzin, a ładowanie trwa 180 minut. Główną metodą łączności jest wykorzystanie modułu Bluetooth 4.2 z A2DP 1.3, AVRCP 1.5 i HFP 1.6. Pozwala to na bezstratny przesył muzyki.
Harman Kardon Esquire Mini 2 Harman Kardon Esquire Mini 2
W obudowie znalazły się dwa mikrofony z redukcją szumów, co pozwala głośnikowi pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Harman Kardon Esquire Mini 2 jest dostępny w wersji czarnej oraz srebrnej i został wyceniony na 699 zł.

2019-08-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Harman Kardon Esquire Mini 2 - kieszonkowy głośnik w eleganckim wydaniu